SUPA24
284 699 €
(2 764 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
103 м²
Асен Йорданов, София

спаваћа собаatypical
равно103 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ARCO REAL ESTATE представя тристаен апартамент в сграда с Разрешение за ползване (Акт 16). Имотът е разположен на изключителна локация на крачки от ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Асен Йорданов, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Слични огласи

Слично у иностранству