SUPA24
272 500 €
(2 500 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
109 м²
Симеоновска, София

спаваћа собаatypical
равно109 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Представяме на Вашето внимание просторен тристаен апартамент, разположен в нов жилищен проект в кв. Симеоново. Жилището е с обща площ от 109 кв. м и ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Симеоновска, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству