SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
235 000 €
(2 611 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
90 м²
Мартина падина, София

спаваћа собаatypical
равно90 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Клауд Хоумс недвижими имоти представя: Уютен, функционален и слънчев апартамент с реална площ 90 кв.м. Разпределение: коридор с голям вграден гардер...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подТротоарОдвојени тоалетКухињски апаратиМашина за прање вешаПриродно светло

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Мартина падина, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

КЛАУД ХОУМС

Слични огласи

Слично у иностранству