SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
290 000 €
(2 358 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
123 м²
Братин дол, София

спаваћа собаatypical
равно123 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Имотен Център представя просторен и светъл четиристаен апартамент в нова сграда в ж.к. Красна поляна 3. Характеристики на имота: - чиста площ: 106.81...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Братин дол, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Слични огласи

Слично у иностранству