SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
205 000 €
(3 106 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
66 м²
ж.к. Люлин 8, София

спаваћа собаatypical
равно66 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Имотен Център представя светъл и топъл тристаен апартамент в кв. Люлин 9 след основен ремонт. Характеристики на имота: - площ: 66 кв.м. - изложение: ...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

ж.к. Люлин 8, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Слични огласи

Слично у иностранству