SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
146 699 €
(2 190 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
67 м²
Никола Станчев, София

спаваћа собаatypical
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Двустаен апартамент с площ 67,17м2 / ЗП 55,09м2 Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-бързо развиващите се квартали на София. Лесен достъ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Никола Станчев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕКА

Слични огласи

Слично у иностранству