SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
239 497 €
(2 197 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
109 м²
Никола Станчев, София

спаваћа собаatypical
равно109 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Тристаен апартамент с площ 109,66м2 /ЗП 88,61м2 Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-бързо развиващите се квартали на София. Лесен достъп...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Никола Станчев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕКА

Слични огласи

Слично у иностранству