SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
232 350 €
(2 234 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
104 м²
Княгиня Тамара, София

спаваћа собаatypical
равно104 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание тристаен апартамент в жк. Сухата река. Локация: В близост до Ботевградско шосе Бърз достъп до центъра От...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Княгиня Тамара, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЕКС НВД ООД

Слични огласи

Слично у иностранству