SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
208 000 €
(1 600 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
130 м²
Княгиня Тамара, София

спаваћа собаatypical
равно130 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Градско спокойствие в чудесна сграда на перфектна лкоация в кв. Васил Левски. Тристаен апартамент с площ от 129,8 кв.м на пети жилищен етаж с излижени...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Княгиня Тамара, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству