SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
198 900 €
(3 900 € / м²)
Распродаја
1
1
51 м²
Никола Станчев, София

спаваћа соба1
равно51 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Апартамент с площ 50 кв.м. Разпределение: Хол с спална част и тераса, коридор с кухненска мебел и техника, баня с тоалетна. Сградата е ситуирана на к...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Никола Станчев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству