SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
199 000 €
(2 618 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
76 м²
Брегалница, София

спаваћа собаatypical
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ТОП СДЕЛКА В ШИРОК ЦЕНТЪР! Гледка към вътрешен двор! Апартамента е в Секция 11 и гледа към вътрешният двор. Имота е със застроена площ от 64.5 кв.м. Н...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Брегалница, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству