SUPA24
185 314 €
(1 891 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
98 м²
Дико Илиев, София

спаваћа собаatypical
равно98 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В НОВ МОДЕРЕН КОМПЛЕКС ДО МЕТРОСТАНЦИЯ ОБЕЛЯ ARCO REAL ESTATE предлага просторен тристаен апартамент в нов жилищен комплекс от зат...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Дико Илиев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Слични огласи

Слично у иностранству