SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
290 000 €
(2 589 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
112 м²
Бързарица, София

спаваћа собаatypical
равно112 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Имотен Център представя просторен и светъл четиристаен апартамент в кв. Овча купел 1. Характеристики на имота: - площ: 112 кв.м. - изложение: изток/ю...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Бързарица, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Слични огласи

Слично у иностранству