SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
221 116 €
(2 233 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
99 м²
Плакалница, София

спаваћа собаatypical
равно99 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание тристаен апартамент в жк. Сухата река. Локация: В близост до Ботевградско шосе Бърз достъп до центъра От...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Плакалница, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЕКС НВД ООД

Слични огласи

Слично у иностранству