SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
245 929 €
(2 298 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
107 м²
Никола Станчев, София

спаваћа собаatypical
равно107 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Просторен тристаен апартамент с двор. Луксозен комплекс от три сгради, две подземни нива, красиво озеленен - модерна среда за активни хора. Втора лин...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Никола Станчев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕКА

Слични огласи

Слично у иностранству