SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
249 000 €
(3 507 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
71 м²
Плакалница, София

спаваћа собаatypical
равно71 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Двустаен апартамент с обща площ 70.97 кв.м. и застроена площ 61.17 кв.м, разположен на трети етаж, с източно изложение с акт 16! Разпределение: антр...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Плакалница, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕКА

Слични огласи

Слично у иностранству