SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
151 708 €
(2 299 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
66 м²
Кирил Буюклийски, София

спаваћа собаatypical
равно66 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ / С4-АП-12 Застроена площ: 56.42 кв.м. Площ с общи части: 65.96 кв.м. Изложение: север/изток Кота: + 9.05 м. Сграда с директен ...

Друго
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Кирил Буюклийски, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕКА

Слични огласи

Слично у иностранству