SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
335 000 €
(4 527 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
74 м²
Урвич, София

спаваћа собаatypical
равно74 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Агенция 'Имотен център' има удоволствието да ви представи прекрасен апартамент на отлична локация в близост до метростанция, редица спирки на градски ...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Урвич, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Слични огласи

Слично у иностранству