SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
110 000 €
(2 895 € / м²)
Распродаја
1
1
38 м²
Станислав Доспевски, София

спаваћа соба1
равно38 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Агенция за недвижими имоти 'Имотен Център България' Ви представя напълно обзаведен едностаен апартамент в нова сграда с акт 16. Имотът се намира в бли...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Станислав Доспевски, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Слични огласи

Слично у иностранству