SUPA24
277 344 €
(2 391 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
116 м²
Никола Станчев, София

спаваћа собаatypical
равно116 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RCO REAL ESTATE продава тристаен апартамент в луксозен жилищен комплекс, в кв. Малинова долина. Ако искате да живеете в паркова среда, сред красотата ...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Никола Станчев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Слични огласи

Слично у иностранству