SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
298 500 €
(3 980 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
75 м²
Кричим, София

спаваћа собаatypical
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме Ви двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на София кв. Лозенец. Имотът пр...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Кричим, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

СУПРИММО - ГЛАВЕН ОФИС

Слични огласи

Слично у иностранству