SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
472 500 €
(2 700 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
175 м²
Брезовица, София

спаваћа собаatypical
равно175 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Kingdom Property представя дом, който се отличава с простор, светлина и внимателно обмислена среда за комфортно и спокойно ежедневие. Апартаментът е ...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Брезовица, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

КИНГДЪМ БЪЛГАРИЯ

Слични огласи

Слично у иностранству