SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
142 200 €
(3 386 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
42 м²
София

спаваћа собаatypical
равно42 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Представяме ви функционален двустаен апартамент, преустроен от гарсониера, разположен в един от най-предпочитаните и отлично уредени квартали на София...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ДЕНИРА ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству