SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
155 998 €
(2 437 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
64 м²
Кап. Иван Златев, София

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Реф. 013463 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба двустаен апартамент в жк. Люлин 5, гр. София. Основни параметри: - Тип ...

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Кап. Иван Златев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

БАС ПРОПЪРТИС

Слични огласи

Слично у иностранству