Листа понуда
4
4
119 900 €
(2 551 € / м²)
Распродаја
1
1
47 м²
Братин дол, София
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
47 м²
купатила
Преведи на Енглески
Реф. 013384 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба едностаен апартамент в жк. Красна Поляна 1, гр. София. Основни параметр...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
13дана
Ажурирано:
13дана
Пријави оглас
Локалитети
Братин дол, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.