SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
168 840 €
(2 251 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
75 м²
Кирил Буюклийски, София

спаваћа собаatypical
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ / С2-АП-07 Застроена площ: 64.28 кв.м. Площ с общи части: 75.04 кв.м. Изложение: юг/изток Кота: + 6.25 м. Сграда с директен дос...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Кирил Буюклийски, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕКА

Слични огласи

Слично у иностранству