SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
132 210 €
(2 448 € / м²)
Распродаја
1
1
54 м²
Никола Станчев, София

спаваћа соба1
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Еднопространствен апартамент с хубава панорамна тераса Луксозен комплекс от три сгради, две подземни нива, красиво озеленен - модерна среда за активни...

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Никола Станчев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕКА

Слични огласи

Слично у иностранству