SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
226 922 €
(2 101 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
108 м²
Пролетен ден, София

спаваћа собаatypical
равно108 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ARCO REAL ESTATE представя на Вашето внимание прекрасен голям 3 стаен апартамент в нова сграда пред Акт 16. Имота е с прекрасни широки стаи,голям ко...

Друго
Старост понуде: 21дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Пролетен ден, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Слични огласи

Слично у иностранству