SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
149 666 €
(2 234 € / м²)
Распродаја
1
1
67 м²
Княгиня Тамара, София

спаваћа соба1
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Огромен едностаен апартамент в малка кокетна четириетажна сграда , Жилището е разположено на първи етаж и е със РЗП-68,03 м?, ЗП-54.48 м?. Разпределе...

Друго
Старост понуде: 23дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Княгиня Тамара, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству