SUPA24
277 000 €
(2 565 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
108 м²
Тодорини кукли, София

спаваћа собаatypical
равно108 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Представяме тристаен апартамент за продажба в нова сграда с модерна визия в кв. 'Сухата река', гр. София. Имот...

Друго
Старост понуде: 42дана
Ажурирано: 42дана

Локалитети

Тодорини кукли, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЛУКСИММО

Слични огласи

Слично у иностранству