SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
362 600 €
(2 901 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
125 м²
Дончо Ватах, София

спаваћа собаatypical
равно125 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Предлагаме за продажба просторен и функционален четиристаен апартамент с обща реална площ 125 кв.м.Към апартамента има и мазе 8 квм. Разпределението ...

Друго
Старост понуде: 44дана
Ажурирано: 44дана

Локалитети

Дончо Ватах, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТЕКА

Слични огласи

Слично у иностранству