SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
186 383 €
(2 912 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
64 м²
Kapitan Georgi, София

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Двустаен апартамент в затворен комплекс, състоящ се от антре, хол с трапезария и кухненски бокс, спалня, тераса с прекрасна гледка и санитарен възел ...

Друго
Старост понуде: 36дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

Kapitan Georgi, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству