SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
315 000 €
(2 917 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
108 м²
Кирил Буюклийски, София

спаваћа собаatypical
равно108 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Тристаен апартамент с площ от 108 кв.м. ,състоящ се от антре, голям хол с кухненски бокс, спалня,баня с тоалетна и тераса . Този тристаен апартамент ...

Друго
Старост понуде: 37дана
Ажурирано: 37дана

Локалитети

Кирил Буюклийски, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству