SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
249 900 €
(2 426 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
103 м²
бул. Копенхаген, София

спаваћа собаatypical
равно103 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

✨ Представяме ти просторен четиристаен апартамент в кв. Дружба, създаден за хора, които ценят пространството и уюта! Жилището е с чиста застроена пло...

Друго
Старост понуде: 36дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

бул. Копенхаген, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ДЕНИРА ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству