SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
265 000 €
(1 656 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
160 м²
Мара Бунева, София

спаваћа собаatypical
равно160 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

С ВКЛЮЧЕНИ ДВЕ НАДЗЕМНИ ПАРКОМЕСТА В ЦЕНАТА Агенция за недвижими имоти Калиста Естейт има огромното удоволствие да Ви представи тристаен апартамент ...

Друго
Старост понуде: 39дана
Ажурирано: 39дана

Локалитети

Мара Бунева, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

КАЛИСТА ЕСТЕЙТ ООД

Слични огласи

Слично у иностранству