SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
400 000 €
(2 703 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
148 м²
Симеоновска, София

спаваћа собаatypical
равно148 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

С ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНО ЗАКУПУВАНЕ НА ВЪНШНО ПАРКОМЯСТО И/ИЛИ ГАРАЖ! Агенция за недвижими имоти Калиста Естейт има огромното удоволствие да Ви ...

Друго
Старост понуде: 35дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

Симеоновска, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

КАЛИСТА ЕСТЕЙТ ООД

Слични огласи

Слично у иностранству