SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
129 900 €
(1 939 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
67 м²
бул. Сливница, София

спаваћа собаatypical
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

За да не изпуснете този имот, обадете се сега и цитирайте този код: 29919. 'БЕСТ СЕЛЪРС' предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в ж.к. 'Люли...

Друго
Старост понуде: 35дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

бул. Сливница, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

БЕСТ СЕЛЪРС ЕООД

Слични огласи

Слично у иностранству