SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
265 900 €
(2 395 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
111 м²
Пролетен ден, София

спаваћа собаatypical
равно111 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ТРИСТАЕН ПРОСТОРЕН АПАРТАМЕНТ С ПАРКОМЯСТО ВКЛЮЧЕНО В ЦЕНАТА! ДО МЕТРО! Cloud Homes недвижими имоти Представя Просторен Тристаен Апартамент с Чиста Ж...

Друго
Старост понуде: 55дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Пролетен ден, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

КЛАУД ХОУМС

Слични огласи

Слично у иностранству