SUPA24
189 000 €
(2 224 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
85 м²
Архиепископ Прохор Охридски, София

спаваћа собаatypical
равно85 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Тристаен апартамент в Люлин 10,, възможен четиристаен, просторен. Състои се от входно антре, коридор, хол, две спални, трапезария с кухненски бокс и у...

Друго
Старост понуде: 60дана
Ажурирано: 38дана

Локалитети

Архиепископ Прохор Охридски, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству