SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
121 500 €
(1 620 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
75 м²
Кап. Иван Златев, София

спаваћа собаatypical
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви предлага за продажба двустаен апартамент в новострояща се сграда в Люлин 5. Жилището е със застроена площ от 66 кв.м и има сл...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 106дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Кап. Иван Златев, София
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству