SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
133 335 €
(1 802 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
74 м²
бул. Славянски, Шумен

спаваћа собаatypical
равно74 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ИМОТИ СИЛВИ Ви предлага - ДВУСТАЕН апартамент в НОВОСТРОЯЩА СЕ жилищна сграда идеален Център. Жилището е на предпочитан ВТОРИ етаж с площ от 73,95к...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

бул. Славянски, Шумен
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СИЛВИ

Слични огласи

Слично у иностранству