SUPA24
102 000 €
(1 308 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
78 м²
бул. Ришки проход, Шумен

спаваћа собаatypical
равно78 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Обади се сега и цитирай този КОД:684977 Предлагаме функционален тристаен апартамент, състоящ се от две спални, просторен хол с кухня и дневен тра...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 81дана
Ажурирано: 81дана

Локалитети

бул. Ришки проход, Шумен
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - КАНТОРА ШУМЕН

Слични огласи

Слично у иностранству