SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
94 500 €
(2 953 € / м²)
Распродаја
1
1
32 м²
Дондуков-Корсаков, Русе

спаваћа соба1
равно32 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи едностаен апартамент с отличен потенциал, разположен в квартал Широк Център. Имотът е с площ от...

Друго
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Дондуков-Корсаков, Русе
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТ

Слични огласи

Слично у иностранству