SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
183 500 €
(1 932 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
95 м²
Петко Д. Петков, Русе

спаваћа собаatypical
равно95 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

RE/MAX River Estate има удоволствието да Ви представи просторен тристаен апартамент в идеалния център на гр. Русе. Имотът съчетава отлична локация, ф...

Друго
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Петко Д. Петков, Русе
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТ

Слични огласи

Слично у иностранству