SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
260 000 €
(1 733 € / м²)
Распродаја
2
1
150 м²
Св. Св. Кирил и Методий, Равда

спаваћа соба2
равно150 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

We are pleased to offer this very large apartment, finished to an excellent standard, situated only 100 m to the beach. The property is part of Omega ...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Св. Св. Кирил и Методий, Равда
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

KC Properties

Слични огласи

Слично у иностранству