SUPA24
Остало
Остало
Остало
89 900 €
(775 € / м²)
Распродаја
2
2+
116 м²
Пясъците, Несебър

спаваћа соба2
равно116 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Spacious 2-Bedroom Maisonette | Sunny Day 3, Sunny Beach
IBG Real Estates offers for sale this furnished 2-bedroom maisonette apartment, located in Su...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Пясъците, Несебър
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Слични огласи

Слично у иностранству