SUPA24
232 060 €
(2 001 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
116 м²
Подполковник Калитин

спаваћа собаatypical
равно116 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Продава се апартамент с АКТ 14 разположен в непосредствена близост до забележителната природа на парк 'БЕДЕЧКА' в град Стара Загора. Състоящ се от про...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Подполковник Калитин
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ИМОТИ ЕСДОМ

Слични огласи

Слично у иностранству