Листа понуда
8
8
8
140 000 €
(1 505 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
93 м²
бул. България
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
93 м²
купатила
Преведи на Енглески
Оферта 81031 Тристаен апартамент в кв. Кършияка, Пловдив, в комплекс Magnolia Forest. Жилище с АКТ 16 в ново строителство. 🏡 Площ: 93 кв.м 🏢 Етаж...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Тераса
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
бул. България
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.