SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
106 999 €
(1 151 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
93 м²
Царевец

спаваћа собаatypical
равно93 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Референтен номер: 4212. НОВА МОДЕРНА ЖИЛИЩНА СГРАДА НА СРЕДЕН ЕТАЖ В РАЗВИВАЩ СЕ РАЙОН Предлагаме Ви да закупите тристаен апартамент в бутикова шест...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Царевец
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству