SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
58 000 €
(1 349 € / м²)
Распродаја
1
1
43 м²
Димо Хаджидимов

спаваћа соба1
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

✅ ОФЕРТА 20260 🏡 Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' представя за продажба едностаен апартамент в напреднал етап на строителство в район Южен ✅...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Димо Хаджидимов
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ГОЛД ИМОТИ

Слични огласи

Слично у иностранству